יום שני, 6 באוגוסט 2012

משרד החקלאות פותח את שעריו ומזמין את הציבור ליום פתוח בנושא פירות


רוצים להשפיע על סל הפירות העתידי של הצרכן הישראלי? לטעום פירות חדשים?  ליטול חלק במבחני טעימה של פירות?  ללמוד לפסל בפירות? או לראות תצוגה מרהיבה של פירות אקזוטיים ולא מוכרים בישראל?
כל אלה ועוד ביום הפתוח לפירות במשרד החקלאות ופיתוח הכפר.
הכניסה כמובן חינם, והציבור מוזמן לבוא, לטעום וללמודפירות הם הממתק של הטבע – מתוקים, מרווים, ומהווים קינוח בריא ומזין, מלאים בוויטמינים ומינרלים.
אם גם אתם נמנים עם אוהבי הפירות, ומי לא בעצם, ואם גם אתם דואגים לבריאותכם ורוצים ללמוד על הממתקים הטבעיים של הטבע, תשמחו בוודאי לגלות שמשרד החקלאות ופיתוח הכפר מקיים ימים פתוחים לציבור הרחב, חינם, כל פעם בנושא אחר. היום הפתוח הקרוב יתמקד בפירות, ויתקיים בעוד כחודש.

בתחילת החודש הבא, ב- 10 בספטמבר, 2012, יום שני, יקיימו שירות ההדרכה והמקצוע (שה"מ) ומינהל המחקר החקלאי (וולקני) במשרד החקלאות בשיתוף מועצת הצמחים, יום פתוח להיכרות עם עולם הפירות. היום הפתוח יתמקד בזנים של פירות ממגוון סוגים ומינים, חדשים לצד מוכרים, בדגש על הפן הבריאותי של הפרי.
היום הפתוח יתקיים במקום מושבו של משרד החקלאות ופיתוח הכפר, בראשון לציון, סמוך לצומת בית דגן, בין השעות 10:00 בבוקר ועד 16:00 אחר הצהריים. ביום זה קורא המשרד לכל אוהבי הפירות להגיע, להתרשם, לטעום, ליהנות וללמוד דברים חדשים. הכניסה ליום הפתוח חופשית, ללא תשלום.

מה במסגרת היום הפתוח? במסגרת היום הפתוח תוכלו להתרשם ממגוון פירות חדשים ומוכרים כאחד, לטעום פירות חדשים במבחני טעימה מיוחדים, להשפיע על סל הפירות העתידי של הצרכן הישראלי, ללמוד לפסל בפירות(!!), לצפות בתצוגה מרהיבה של פירות אקזוטיים ולא מוכרים בישראל, ללמוד על החשיבות הבריאותית של צריכת פירות בעידן השפע ועוד ועוד.
היום הפתוח הוא חגיגה צבעונית לעיניים, לחיך ולנפש ומתאים למבוגרים, לילדים, למשפחות ולכל המעוניינים. הכניסה חופשית.
לסדר היום הפתוח בנושא פירות לחץ כאן
להזמנה ומפת הגעה לחץ כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה